Veřejná fotografická soutěž 

,,TOULKY PETŘÍNEM,,


 Oznámení o přípravě vyhlášení veřejné fotografické soutěže k 27. 7. 2020 


Právě prožité období nás všechny donutilo změnit životní tempo, mnohým z nás z čista jasna "zbýval" čas na své záliby a možná jsme se dostali k činnostem, které jsme vždy odkládali na "...až bude čas"... Proto vznikla výtvarná soutěž široké veřejnosti, amatérů či profesionálů s názvem "TOULKY PETŘÍNEM". Přiznejme si, kdo z nás byl v Praze a nenavštívil  /zejména v jarním májovém období/ pražský vrch Petřín?

O PROJEKTU:

Rozhodli jsme se uspořádat soutěž celostátně. Soutěž bude prezentována na sociálních sítích Galerie U Lanové Dráhy na Malé Straně (www.guld.cz), na fb stránkách, instagramu galerie a na samostatných stránkách soutěže  (www.toulkypetrinem.cz

Soutěž bude prezentována také v médiích, zejména v místíním oblíbeném měsíčníku Malostranské Noviny (www.malostranskenoviny.eu). Vyhodnocená vítězná díla z jednotlivých kategorií soutěže budou vyhlašovatelem graficky zpracována a vydána formou kalendáře, pohlednic Prahy a PF 2021.

ODBORNÁ ZÁŠTITA:

Odbornou záštitu nad projektem převzal fotograf Roman Šebek, v jednání k účasti v zasedání v odborné porotě jsme s fotografy Romanem Řehákem a s výtvarníky Rudolfem Mejsnarem a Kristiánem Kodetem.

PODMÍNKY SOUTĚŽE:

  1. Účastníci soutěže nebudou ve své tvorbě omezováni. Podmínkou je pouze přihlášení morálně a právně nepopuzujícího díla.
  2. Účastnit se mohou profesionálové v oboru i amatéři. Pro soutěž bude vytvořena speciální webová stránka www.toulkypetrinem.cz. Na sociálních sítích bude otevřena možnost hlasování veřejnosti o nejsympatičtější dílo přihlášené do soutěže / fB / Instagram.
  3. Účastník soutěže se svou přihláškou vzdává autorského práva k přihlášenému dílu ve prospěch vyhlašovatele souteže a jeho projektů. Nezletilý účastník musí dodat souhlas zákonného zástupce.

FORMA PŘIHLÁŠENÝCH DĚL:

Fotografie musí být zaslána v digitální podobě JPG ve vysokém rozlišení maximální velikost 4MB a maximalní formát fotografie velikost A3 na email: 

info@guld.cz

NEBO musí být fotografie nahrána jako soubor v níže uvedeném formuláři "nahrát soubor"N L I N E    P Ř I H L Á Š K A 

DO VÝTVARNÉ SOUTĚŽE TOULKY PETŘÍNEM 

Formulář můžete vyplnit také ručně, SOUBOR ke stažení a tisku naleznete ZDE:

Vyplněnou a naskenovanou přihlášku zasílejte na email: info@guld.cz . Do předmětu zprávy uveďte: Přihláška do fotografické soutěže "TOULKY PETŘÍNEM". Anebo poštou na korespondenční adresu | G.UL.D.| Galerie U Lanové Dráhy | Újezd 17, Praha 1 - Malá Strana | 118 00 |. Obálku označte v levém horním rohu nápisem: Přihláška do fotografické soutěže "TOULKY PETŘÍNEM" .


Detailní informace o projektu, harmonogramu a podmínkách soutěže naleznete zde:


Partneři projektu: